SOUTĚŽ o DIY kufřík s Nordic Day


Tak si představte, že toto je můj třístý příspěvek. Někdo to stihne ani ne za rok, mně to trvalo o poznání dýl. Buď jak buď, tohle si zaslouží něco na oslavu! Třeba soutěž. O tenhle skvělý růžový kufřík, který do soutěže věnoval the one and only, můj nejoblíbenější eshop Nordic Day. Chcete ho? Tak čtěte dál!

Pravidla jsou jednoduchá, ale úplně zadarmo to nebude. Pošlete mi na mail lapetiteanne.blog@gmail.com nebo do zpráv na facebook fotku něčeho, co jste vlastnoručně opravili, zrenovovali nebo klidně i jenom mííírně vylepšili, a dejte mi o tom vědět v komentáři tady, kdyby se náhodou něco ztratilo v matrixu. A pokud jste duše tvořivé, pošlete těch fotek kliďo víc! Nic nemusíte nijak stajlovat. Vítěz se bude vybírat s největší pravděpodobností na facebooku, tak mě tam nezapomeňte sledovat.


Deadline pro odeslání fotky je 31.8., čili měsíc času.

A na co všechno se tenhle skvělý plechový kufřík od mé oblíbené dánské značky House Doctor hodí? Na nářadí, vaši sbírku DIY potřeb, výtvarných potřeb nebo pro mě za mě klidně i šminek. Prostě a jednoduše, to chceš!

  1. zdroj
zdroj
Foto House Doctor
Za výhru do soutěže moc děkuji eshopu Nordic Day.

Moc se těším na fotky vašich nápadů! DIY třikrát nazdar :)
Krásný zbytek neděle
post signature