Špičkový nábytek do obýváku? Nechte se inspirovat!

V obývacím pokoji bychom se měli cítit co nejlépe, neboť se zde zdržujeme poměrně často. Nezáleží přitom pouze na kvalitě nábytku, jakým jsou sedací soupravy, křesla či obývací stěny, ale také na jeho vizuální stránce.

NH1

Dominanta obývacího pokoje – sedací souprava

Při výběru nového nábytku do obýváku se sice nejprve můžete zaměřit na ledacos, dříve či později však stejně stanete před problémem, jakou si pořídit sedačku (viz nabídka sedacích souprav). Důležité je zvolit vhodný tvar a rozměry, abyste neměli problém s jejím umístěním. V menších místnostech kupříkladu naleznou uplatnění sedací soupravy rohové.

Záleží ovšem též na materiálu, proto si prohlédněte oblíbené kožené sedací soupravy, a vůbec na vašem pohodlném sezení. Výrobky z kůže jsou navíc velmi pohledné a právě vzhled sedačky by měl přesně ladit s celkovým vzezřením místnosti.

Samozřejmě se můžete rozhodnout i pro jinou alternativu. Kromě pestré nabídky sedacích souprav dnes lze narazit na křesla a pohovky do obývacího pokoje, které se prodávají zvlášť. Pro co se nakonec rozhodnete, je však pouze a jen na Vás.

Obývací stěny jako druhý výrazný prvek

Druhým výrazným prvkem této místnosti jsou bez debat obývací stěna. Opět samozřejmě platí, že je důležité správně odhadnout vhodné rozměry, neboť příliš velká, nebo naopak malá obývací stěna nebude působit dobře. Záleží ale i na její kvalitě a estetické stránce, což ale netřeba zdůrazňovat. Kde si je ale vůbec pořídit? A už jste byli v internetovém obchodě Nabytek-helcel.cz?