Stínící technika zpříjemňuje život

Výrobky tradiční společnosti K-system, která prorazila na českém i slovenském trhu, to se slunečním světlem a žárem umí a vždy se s nimi vypořádají k vaší spokojenosti. Zvládnou i zvědavé sousedy, kteří rádi krouží okolo vašich oken nebo se k vám domů dívají přes ulici. Kvalitní stínící systém, který může být opatřen i automatickým ovládáním, dokonce zvládnou pracovat, i když zrovna nejste doma.

Žaluzie cloní světlo a vytváří pocit soukromí

Stínící technika je dnes součástí každé domácnosti a pronikla i do většiny komerčních objektů. Nejčastěji jsou používány vnitřní horizontální žaluzie, které jsou levné a snadno se instalují. Sednou prakticky na každé okno.

Vybírat můžete z široké nabídky materiálů a barev, žaluzie se totiž vyrábí vždy přesně podle vaší objednávky. Horizontální otočné žaluzie Basic Design, K-design, Bella, Lux nebo Diplomat 50 pokryjí spolehlivě všechny nároky milovníků stínící techniky, včetně těch nejnáročnějších.

bydleniastyl.cz_ksystem_cz_01

V nabídce společnosti K-systém najdete i velmi oblíbené vertikální žaluzie, model Novum, Decomatic nebo i žaluzie s potiskem. Zastánci venkovních žaluzií ocení i velmi kvalitní venkovní žaluzie Diplomat C50, Prominent C80, Z90, S90 či S75 s možností plynulé regulace světla.

Společnost K-system drží krok s dobou

Na konci roku 2016 zařadila společnost K-systém do své nabídky i venkovní žaluzie na solární pohon. Jedná se o velmi kvalitní venkovní žaluzie, které jsou ovládané elektromotorem. Výhodou tohoto systému je, kromě využití alternativních energetických zdrojů, i fakt, že k žaluziím nepotřebujte žádné elektrické rozvody. Solární článek dobíjí akumulátor elektromotoru a je umístěn na fasádě nebo přímo na krycím boxu žaluzie.

bydleniastyl.cz_ksystem_cz_02

Naklánět lamely, spouštět a vytahovat žaluzie, lze dálkovým ovladačem, jež nabízí mnoho zajímavých funkcí, včetně přednastavených režimů. Jen namátkou, získáte možnost používat radiové ovládání s různými ovladači; časové hodiny, senzor světla, bezpečnostní senzor větru. Zkrátka a dobře, vaše žaluzie pro vás pracují, i když nejste doma.

V nabídce společnosti K-system najdete vedle technologických novinek i širokou nabídku klasické stínící techniky; interiérové horizontální i vertikální žaluzie, exteriérové žaluzie, včetně sítí proti hmyzu.