Televizní stolky

Už dávno pryč jsou doby, kdy obývací pokoje zdobily obrovské obývací stěny od podlahy až ke stropu. Dnes vládne nábytku minimalismus a spousta lidí doma vůbec obývací stěnu nepotřebuje. Pořídí si jen skříňku, stolek na televizi a je vyřešeno. A právě pro všechny takové tady máme nabídku televizních stolků.

Jestliže si pověsíte televizi na zeď, teoreticky ani není potřeba kupovat si vyloženě stolek, dobře vám poslouží jakákoliv komoda nebo skříňka – úplně bez úložných prostor by to však také nešlo. A v případech, kdy chcete mít obrazovku spíš položenou, výborně poslouží televizní stolek.

Rustikální masiv či moderní laminát?

Při výběru platí základní pravidlo jako u každého jiného nábytku, a to že zvolený kousek se především musí hodit do vašeho interiéru. Stolek z masivu vám navodí pocit spojení s přírodou, i pokud žijete v panelovém domě, avšak nebude se hodit do každé domácnosti. Máte-li obývací pokoj zařízený spíš moderně, vyberte si z naší nabídky elegantních stolků. Oblíbené jsou modely v bílé barvě, neutrálně působí i černé televizní stolky. A kdo touží po něčem veselejším nebo troše extravagance, zamiluje si třeba červený moderní stolek.

Některé modely sedí přímo na zemi, jiné jsou na nízkých nožičkách, takže se vám pod nimi bude lépe uklízet. Na druhou stranu pod ty na zemi nebudou zapadávat věci. Každý má jiné preference. Důležité je, že u nás si vybere každý.

Naše stolky nabízí dostatek prostoru

Televizní stolek by neměl být pouze podložkou pod televizi, měl by nabídnout i úložné prostory. Námi nabízené stolky to splňují, disponují uzavíratelnými šuplíky a skříňkami, někdy rovněž otevřenými poličkami. I prostor pro televizi je dostatečně velký, vejdou se vám sem také dekorativní předměty jako svíčky nebo květiny. Rozměry si však pro jistotu vždy ověřte, u každého stolku jsou uvedené.


„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich