Typy erotických masáží – Kolik jich zvládnete vyjmenovat? My 12!

Možná žijete v domnění, že není z čeho vybírat, ale my vás vyvedeme z omylu a dozvíte se základní informace o různých typech erotických masáží. Nepředstavujte si to však jako divoký sex nebo návštěvu erotického klubu. I když jde „jen“ o masáž, není o nic méně vzrušující. Hlavním cílem je celkové uvolnění jak po fyzické, tak psychické stránce. Dají se považovat za určitý druh sexuální terapie nebo povzbuzení libida, kdy o pozitivních účincích není pochyb. Nestyďte se být sobečtí a dopřejte si některou z nich.

Typy erotických masáží – Kolik jich zvládnete vyjmenovat? My 12!

Typy erotických masáží od A do Z

· Relaxačně-erotická (klasická)

Zaměřuje se na celé tělo, ale zároveň klade důraz na vzrušení. Dočkáte se uvolnění svalů, ale i intimních partií s ručním vyvrcholením. Hlavním cílem je fyzické i psychické uvolnění. Neváhejte erotickou masáž zkusit i doma.

· Body-to-body

V překladu by se dalo říct, že se jedná o techniku tělo na tělem, tudíž na rozdíl od relaxační ruce jsou používány minimálně a masérka naopak využívá různé jiné části svého těla. Proto i závěrečné vyvrcholení probíhá prsy.

· Masáž penisu

Je nejoblíbenější součástí každé masáže, ale nemusí být pouze součástí. Masérka věnuje pozornost pouze intimním partiím a jejich nejbližšímu okolí.

· Víceruční

Už samotný název mluví za vše a není třeba detailního popisu. Dvě i více masérek zároveň, záleží na nabídce konkrétního salónu, se věnují vaší rozkoši.

· Milking table

Pod tímto pojmem si představte speciální stůl s otvorem pro penis. Díky dvěma masérkám, které se vzájemně doplňují, bude váš prožitek intenzivnější a více vzrušující, protože jedna masérka se věnuje nahoře celému tělu a druhá dole pouze intimním partiím.

· Tantrická

Oproti ostatním typům mezi masérku a masírovaného vstupuje duchovno. Nezaměřuje se na orgasmus, ale na prožitek tady a teď. Orgasmus je pouze „vedlejším účinkem“, protože nepracuje pouze s fyzickým tělem, ale hlavně s duchovnem a energií, které jinak nejsou brány v potaz.

· Japonská Nuru

Název je odvozen od speciálního gelu na vodní bázi – Nuru, který je vyroben z mořských řas, díky kterým má antibakteriální a výživné účinky. Gel je hustý, nelepí, nevysychá a naopak příjemně klouže. Nemějte strach, že budete odcházet mastní, protože gel je bez problému omyvatelný vodou.

· Thajská erotická

Představte si klasickou thajskou masáž, ve které se navíc objevují prvky erotiky. Nahé Thajky stimulují nejen vaše energetické linie a erotogenní zóny.

· Mýdlová

Připodobňuje se k Japonské Nuru, která je kombinovaná s body-to-body. Rozdíl je v tom, že místo gelu je používaná mýdlová pěna. Těšit se můžete na peeling žínkou, mýdlovou pěnu a mimo jiné i masáž mořskou houbou.

· Dominantní

Jak je patrné již z názvu, součástí jsou lehké prvky BDSM, ale neděste se! Vše bude probíhat tak, aby vám to bylo příjemné, a s masérkou se předem domluvíte. Připravte se například na zavázané oči, čímž se zintenzivní celý prožitek.

· Pro páry

Není klišé, že partnerský vztah je občas trochu ozvláštnit a proto ji doporučujeme vyzkoušet. Klíčová je totiž intimita a té se zde můžete společně naučit.

· Pro ženy

Nenechte se zmást, že je to čistě pánská záležitost, protože i dámy si mohou přijít na své! Jsou šité na míru i ženám a záleží na vás, zda se svěříte do rukou maséra či masérky.

Co si můžete připlatit?

Cena klasické masáže se pohybuje kolem 1500,- na hodinu a za příplatek v řádu stokorun můžete dostat i něco navíc. Nabídka se u salónů různí, ale nejčastější „extras“ jsou:

· Lávové kameny

· Footjob

· Tanec na klíně

· Vířivku

· Masáž prostaty nebo hráze

· Escort na hotel

Než začne samotná masáž

Už máte přehled, z čeho všeho můžete vybírat, ale ještě pár informací na závěr, které se vám budou hodit. Když přeskočíme výběr salónu, objednávku a samotný příchod, procedura začíná (i končí) sprchou s nebo bez masérky, je to na vás. Následuje samotná masáž, kdy je masérka zcela nahá, ale se svlékáním jí můžete pomoct nebo jen přihlížet. Pokud máte nějaké specifické přání, co by měla mít na sobě, nebojte se ho vyslovit při vytváření rezervace, dost možná bude vyslyšeno.

Máte vy sami nějakou zkušenost nebo doporučení, co by stálo za zmínku, a my se zmínit zapomněli? Podělte se s námi a inspirujte další čtenáře!