Užijte si poctivé lahodné menu s Bigg Green Egg

BGE 7 velikostí se stojany

Vždy skvělá chuť a kvalita. Zdravé vaření, požitek z jídla, zvyšujícího kvalitu života, synonymum pro to nejlepší, co nám příroda nabízí. To je gril-pec BGE s konstrukcí, jejíž princip zná svět už více než tři tisícovky let.

Pro dokonalou funkčnost tohoto velmi zajímavého produktu je naprosto zásadní jeho vejčitý tvar. Právě ten totiž – spolu se špičkovým, vysoce zátěžovým kompozitním materiálem nového typu, vyvinutým původně pro vesmírný program NASA – podporuje nezbytný konstantní průtok vzduchu uvnitř grilu, což zajišťuje rovnoměrné vaření a vysoce efektivní hoření uhlí. Díky špičkové kvalitě keramiky výrobce poskytuje na produkty neomezenou doživotní garanci.

Starodávný princip „kamado“ ve spojení s materiálem „kosmického věku“ a zdokonaleným designem tak představuje nový způsob vaření, o němž naši předci mohli pouze snít. Trvanlivost a krásu grilu-pece zvyšuje zářivost zelené povrchové glazury, která nejen dokonale chrání keramiku, ale zároveň dává BGE nikdy nekončící působivost.

Dalším typickým znakem BGE jsou jedinečné izolační vlastnosti, díky nimž lze teplotu uvnitř Big Green Egg regulovat s přesností jednoho stupně v rozmezí 70° a 350°C, a to bez ohledu na okolní klima, dokonce i při hlubokém mrazu. Akumulace tepla a jeho vyzařování do vnitřního prostoru způsobují, že keramika generuje teplo, jež zcela charakteristicky ovlivňuje chuť jídel, a to bez ohledu na zvolený způsob jejich přípravy: od grilování po uzení.

Bez názvu

 

Více na www. gril-pec.cz