V dílně nesmí chybět ani nýty a nýtovací kleště!

Přichází čas nákupů vánočních dárků. Supermarkety se zaplní lidmi, a čím blíže budou Vánoce, tím větší chaos při nakupování nastane. Dlouhé fronty u pultů se zbožím i u pokladen. Ani nákupy přes internet nebývají úplně bez problémů – přijde zboží včas? A bude to přesně to, které jsme si virtuálně vybrali, tedy správná barva, velikost…? Na případné reklamace už v době adventu zbývá málo času.

Co takhle vyrobit pro někoho originální dárek vlastnoručně? V klidu domova a přesně podle našich představ. A přitom nemusí jít o žádný náročný maxi dar. Radost uděláte jednoduše třeba rámečkem na obrázek anebo fotku, maličkou poličkou na kořenky nebo vymazlenou dřevěnou hračkou pro dítko. Vašim přátelům to udělá radost, zvlášť když každý takový dárek je originální.

Než se pustíte do práce, zkontrolujte, zda máte po ruce všechno, co budete potřebovat. Vaše kutilská dílna musí obsahovat mimo běžné ruční nářadí i patřičný spojovací materiál – tedy všemožné hřebíčky, šroubky, vruty, nýty, případně nýtovací kleště. Podívejte se, máte-li všeho dostatek, a pokud ne, dokupte materiál, ještě než se pustíte do práce. Myslete na to, že je potřeba vždy si předem promyslet, jaký typ a velikost budete potřebovat.

Nýty, nýtovací kleště ani nýtovací matice nesmí mezi spojovacím materiálem chybět. A s kvalitním ručním nářadím máte rázem půlku hotovo. Stačí už jenom vybrat si materiál, ze kterého chcete dáreček vyrobit, a můžete se pustit do práce! Pole fantazie a improvizace nemá hranice. A věřte, že vám to přidá na předvánoční pohodě a užijete si to!

Nýty, nýtovací kleště i nýtovací matice lze zakoupit na eshopu „Exteobchod.cz“, nebo přímo na adrese prodejny: Brno – Horní Heršpice, Železná 16a.


„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain