Velkolepé světelné vánoční řetězy v provedení LED  

Mezi nejoblíbenější světelnou dekoraci určitě patří velkolepé světelné vánoční řetězy v provedení LED, vánoční závěsy, rampouchy a vánoční osvětlení v podobě světelného kabelu, který jde různým způsobem tvarovat. Mnozí uživatelé jsou nejspokojenější s vánočními řetězy a se světelnými závěsy, které se dají využít k vánočnímu osvětlení domu, a zároveň se hodí i na osvětlení balkonů či římsy. Krásné světelné řetězy v provedení LED to je klasika, kterou nikdy nic nezkazíte. Vánoční světelnou dekoraci v tomto provedení zná snad každý. Světelné řetězy jsou oblíbenou vánoční dekorací pro interiér i venkovní použití s vyšším stupněm ochrany proti vlhkosti. Světelné řetězy se dají použít jak na vánoční výzdobu stromečku, zábradlí, okna, tak pro výzdobu narozeninové nebo firemní party.

Působivé LED světelné řetězy a vánoční světelný závěs

Působivé LED světelné řetězy mají svého konkurenta. Velmi oblíbeným byl v loňském roce vánoční světelný závěs. Nádherně se vyjímá na podhledu střech, v oknech a samozřejmě i na balkonech. Vánoční světelná dekorace je ve formě efektního závěsu. Světelné závěsy si můžete objednat v různých délkách a rozestupy mezi žárovkami a to v široké paletě barev.  Vánoční světýlka na světelném závěsu krásně vyniknou po celém obvodu budovy, domu či větší administrativní budovy. A jak již bylo zmíněno, jsou ideální k výzdobě oken.

Zapojitelné LED světelné řetězy a závěsy

Zapojitelné LED světelné řetězy i světelné závěsy si každoročně nejvíce objednávají firmy nebo obce. Napojit na sebe můžete až 4 kusy 20m světelného závěsu nebo 4 kusy 10m řetězu. Zapojitelné LED světelné řetězy a závěsy mají ohromnou výhodu v tom, že u obřích osvětlovacích ploch si vystačíte pouze  s jedním transformátorem a jednou elektrickou zásuvku.

Vánoční výzdoba bytu – inspirace!

 

 

 

 


„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde