Vezměte svou třídu na výlet do Prahy. Sehnat ubytování je hračka!

Každý obyvatel České republiky by měl alespoň jednou za život navštívit její hlavní město. Nejlépe uděláme, když s Prahou seznámíme děti už ve školním věku. Přeci jen je čeká v následujících letech studium zeměpisu a zejména dějepisu, ve kterém budou probírat látku úzce spjatou s touto českou metropolí. Navíc děti milují výlety. Každý student ocení, když se bude moci místo sezení v lavici procházet s kamarády městem a poznávat jeho krásy. Pokud jste takový výlet ještě nezrealizovali kvůli obavám z jeho organizace a hledání ubytování, můžete být v klidu. Našli jsme pro vás ideální řešení.

Ubytování na strategickém místě

Že se v Praze nevyznáte a bojíte se po ní cestovat se skupinou dětí? Není z čeho mít strach. Pokud máte v plánu pestřejší program, kvůli kterému budete muset v Praze nocovat, je potřeba zamyslet se, jaké místo pro vás vzhledem k programu bude nejvhodnější. Hlavní město ČR se dělí na části, z nichž je několik s ohledem na dostupnost do centra města i na jeho okraj strategičtější než ostatní. Jednou z nich je Praha 5 – Smíchov, respektive okolí Smíchovského nádraží. Doporučujeme tak hledat penzion Praha – 5, který vám poskytne nejvýhodnější podmínky pro ubytování skupiny. Z této části Prahy se snadno dostanete, kam potřebujete za pár minut.

Penzion či hostel?

Teď už stačí jen rozhodnout, zda upřednostníte ubytování v penzionu, nebo hostelu. Akát pension Praha nabízí obě možnost. Toto zařízení má k dispozici celkem 32 pokojů a je schopno najednou ubytovat více než 100 lidí. Pakliže máte omezený rozpočet a potřebujete sehnat levnější ubytování, vyplatí se zvolit variantu hostel, jež je cenově dostupnější. Jestliže máte raději klasické pokoje hotelového typu a nechcete se mačkat s více lidmi v jedné místnosti, vyberte si spíše penzion.


„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain