Víte, co nesmí chybět v žádném wellness na míru?

Nezáleží na tom, zda plánujete wellness na klíč do svého rodinného domu či bytu nebo zda pořizujete komerční wellness na míru pro svůj hotel nebo penzion. V obou případech chcete za své peníze to nejlepší. Chcete, abyste se vy nebo vaši hosté cítili ve wellness atrakcích co nejlépe, aby vše fungovalo dlouho a bez problémů. Jak ale začít, abyste nenaletěli?

Dodavatele wellness vybírejte pečlivě

Když se podíváte na internet, brzy zjistíte, že návrhy wellness vám dnes nabízí kdekdo. Ale v tom je právě ten háček. První a nejdůležitější krok k vašemu wellness na míru totiž spočívá v tom, abyste dobře vybrali dodavatele.

My ve Wellness Vision navrhujeme a stavíme již více než patnáct let malá domácí wellness i velká komerční wellness centra pro hotely, penziony či aquacentra.

Máme spoustu zkušeností a bohaté reference. Díky tomu, že jsme již navrhli a postavili desítky wellness na klíč víme, jak jednotlivé prvky wellness ideálně provázat – třeba jak zajistit hladký a logický přechod mezi mokrou a suchou zónou wellness. Již naše návrhy wellness na míru jsou promyšlené do nejmenšího detailu a počítají s tím, aby bylo wellness energeticky úsporné a šetřilo vaše náklady za provoz.

Finská sauna je srdcem každého wellness

Kromě skvělé relaxace vám finská sauna poskytne dokonalé uvolnění svalů a kloubů, posílí imunitu, detoxikuje organismus, stabilizuje krevní tlak a pomůže při hubnutí.

V žádném wellness na míru by finská sauna neměla chybět. Sauny vyrábíme z ušlechtilého dřeva a používáme osvědčené německé a rakouské technologie, jako například saunová kamna či regulace.

Máte saunu? Pak potřebujete ochlazovací bazének

Ve správně navrženém wellness navazuje jeden prvek na druhý. Tak například po každém saunovacím ceremoniálu se musí váš organismus šokově zchladit. Bez ochlazení nemá saunování smysl.

Ideální způsob jak se dokonale zchladit po sauně je ochlazovací bazének. Nabízíme například luxusní průhledný ochlazovací bazének Ice Cube od německé společnosti Riviera Pool – nemusíte na nic čekat – prostě se ponoříte do bazénku a užíváte si, jak horko ve vašem těle postupně mizí a vystřídá ho příjemný chlad.

K čemu slouží odpočívárna?

Ve wellness na míru není radno někam spěchat. Čas kolem vás proudí jinak, než jste zvyklí – jen to vyzkoušejte. Po saunování a ochlazení si vaše tělo zaslouží chvíli klidu na regeneraci.

A právě tady zjistíte, že odpočívárna je vlastně na wellness to nejdůležitější. Zařízení vaší odpočívárny byste neměli podceňovat. Můžeme ji vybavit vyhřívanými pohodlnými lehátky, aromaterapií, solnými krystaly, barevným osvětlením, které si nastavíte podle nálady nebo hudební aparaturou.

Chcete více informací o domácím wellness?

Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme s realizací vašeho snu o welness na míru. Navrhneme ideální spojení jednotlivých prvků do funkčního celku. Pošlete nám zprávu nebo se přijeďte podívat do našeho Showroomu v Praze Uhříněvsi.