Vše, co potřebuje váš psí mazlíček

Jste ve fázi, kdy se rozhodujete, že rozšíříte svoji domácnost o nového čtyřnohého člena? Je jedno, zda chcete udělat radost sobě, dětem nebo manželce, ač se to nezdá, pejsek je náročné stvoření. Proto, aby se u vás již v prvních dnech cítil jako v bavlnce, je zapotřebí nakoupit nezbytné produkty, bez nichž se vaše štěňátko rozhodně neobejde. Od nás máte nachystáno několik tipů, které by vám nákupy měly rozhodně usnadnit.

Pelíšky pro psy

Pelíšky pro psy jsou první věcí, které byste při zabydlování nového kamaráda měli věnovat pozornost. Narazit můžete na otevřené a uzavřené modely. Je-li plánované místo pro pejska chladnější, určitě sáhněte po uzavřené variantě s vyvýšenými okraji chránícími zvíře před prochladnutím. Bude-li mít pejsek své místo v obýváku u radiátoru, dostatečně mu poslouží otevřené pelíšky pro psy ve tvaru dek a polštářů.

Obojky pro psy

Pro malé štěňátko vám perfektně poslouží obojky pro psy klasického stylu, tedy z pevného i textilního materiálu se sponou na konci. Máte-li štěně větší rasy, do budoucna vás pravděpodobně nemine jeho výměna, pejsci se z nich totiž velmi rádi vyvlékají. Aby k těmto nežádoucím situacím nedocházelo, existují polostahovací obojky. Ty se navlékají přes hlavu a jsou pomocníky při venčení psích neposedů.

Krmivo pro psy

Čím krmit a nekrmit pejsky, je otázka stará jako samotné psí plemeno. Pro pejskaře existují prakticky dvě možnosti. První z nich je strava vařená doma. Mezi její výhody patří přehled o tom, co pes jí. Nevýhodou je nutnost dostatečných znalostí. Uvařit vyváženou a výživnou psí potravu není nic jednoduchého. Druhou a nejčastější volbou je hotové krmivo pro psy. Tedy různé granule, konzervy a doplňky stravy. I u těch se můžete spálit. Vybírejte proto kvalitní psí potravu u prověřených výrobců s tradicí. Takové můžete získat na e-shopu https://fera24.cz.


„Proti blbosti i bohové bojují marně.“ Jan Werich