Adventní interiér z Dánska

Máme tu čtvrtek, venku je tma a mokro a všichni jsme unavení a těšíme se na víkend. Co vám budu namlouvat - na složitými elaboráty nemám energii a ani nevěřím tomu, že by měl teď někdo sílu je číst. Takže dneska jenom krátce, protože je poslední listopad a zítra začíná oficiální těšení se na Vánoce! (To "oficiální" usuzuji dle existence adventních kalendářů, který zítra začíná žhavit kde kdo, včetně mě)

Po dlouhé době jsem navštívila dánský web femina.dk, kde dle mého očekávání čekalo hned několik článků s vánočně vyzdobenými skandinávskými interiéry. Tento mě oslovil nejvíc a nejvíc se přiblížil mé představě adventně vyzdobeného bytu. I když věnec a hvězdu v okně už máme, stejně by to ještě něco chtělo...

Dost třeba přemýšlím nad tím, jak bude vypadat naše letošní vánoční tabule. Poprvé v životě totiž nebudu štědrovečerní večeři konzumovat u rodičů, z čehož jsem trochu nervózní... Snad to spraví šišky.Věnec na dveře neplánuju. I když? 

Na fotce to není moc vidět, ale ozdobná girlanda na okně je docela roztomilý nápad


Svíčky - checked, mám.


Na hyacinty mají skandinávci slabost, ale nemám tušení, z čeho to vychází. Jestli se jedná o nějaký ekvivalent českých "barborek" netuším, ale aspoň se mi líbí ta představa


Nějaký větvičky do vázy určitě plánuju sehnat. Moc se mi líbí i tyhle malý kovový svícínkyJakou výzdobu plánujete vy? Inspirujte mě, jsme fakt zvědavá!

Originální článek odsud

Dobrou noc vinšuju


post signature