Bydlete a podnikejte v samotném srdci industriálního Zlína

Průmyslový areál Svit, který kdysi prosperoval jako Baťovy závody, začal před několika lety opět ožívat. Chátrající budovy se proměnily v reprezentativní objekty s kancelářskými a bytovými prostory. Perlou dynamicky se rozvíjející části moravské metropole se stala multifunkční budova Max32, která ukrývá jak elegantní kanceláře, tak i menší loftové byty.

V architektonickém světě hrají prim takzvané loftové byty, které si podmaní příznivce otevřených a rozlehlých prostorů s minimálním množstvím příček. Vybavení navrhovali přední bytoví designéři, kteří zvolili minimalistický styl. V moderním duchu jsou zařízené i koupelny a kuchyně. Projektant celé budovy myslel také na bezpečnost obyvatel, a proto zvolil zabezpečovací systém chránící před nevítanými návštěvníky.

O loftové byty je nevídaný zájem

Jestliže patříte mezi náročnější zákazníky, pravděpodobně vám ne všechny pronájmy bytu ve Zlíně vyhovují. Většinou realitní kanceláře nabízí sice větší byty, nicméně bez rekonstrukce. Pokud se spokojíte s menší plochou, můžete bydlet v centru města v budově s vysokorychlostním internetovým připojením a dostatkem parkovacích míst.

Pro velkou oblíbenost bydlení v srdci Zlína se nabídka loftových apartmánů rozrostla, a od dubna 2018 budou opět k pronájmu loftové byty o velikostech 31 až 55 metrů čtverečních ve vyšších patrech, z nichž se otevírá panoramatický výhled na industriální Zlín. Líbilo by se Vám bydlení inspirované New Yorkem? Domluvte si schůzku a zarezervujte si loftový apartmán ještě dnes!

Kancelář i byt v jedné budově

Objekt Max32 má exkluzivní nabídku pro podnikatele, neboť jeho součástí jsou mimo jiné i kanceláře v různých velikostech. Vybrat si můžete z několika variant. Pro náročnější byznysmeny jsou určené jednotky s kompletním zázemím, tedy s kuchyňkou, zasedací místností a toaletami, přičemž velikost se pohybuje od 18 do 200 metrů čtverečních. Případně můžete sáhnout po samostatných jednotkách, které však mají společné zázemí s ostatními kancelářemi na patře. Pronájem kanceláří Zlín je hojně vyhledávaný, neboť město se neustále rozvíjí a nabízí skvělé příležitosti pro podnikatele a firmy.


„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich