Originální interiérové dekorace

Zajímáte se, jak vyzdobit Váš interiér? Jak dodat nový šmrnc Vašemu obýváku, dětskému pokoji nebo třeba kanceláři? Máme pro Vás zaručené tipy na originální bytové doplňky, se kterými proměníte každý interiér k nepoznání. Nebudeme Vás dlouho napínat, jdeme na to…

Originální interiérové dekorace

 HIT letošního roku: Japonské designové WASHI pásky

Japonské washi pásky jsou vyrobeny z rýžového papíru a mají celou řadu geniálních vlastností.  K práci s páskou nepotřebujete nůžky, přetrhnete ji snadno v ruce. Dá se popisovat, gumovat, přepisovat. Můžete je na sebe vrstvit, přelepovat či odlepovat. Washi pásky můžete použít k dárkovému balení, stejně jako k dekoraci drobných předmětů jako jsou svícny, sklenice či vázy.

Velmi zajímavé je jejich použití k přichycení fotografií přímo na stěnu. Nemusíte se bát o omítku ani poškození fotografií. Washi pásky jde snadno přilepovat i odlepovat. Co všechno s designovými páskami vykouzlíte Vy?

 Designové obrázky Vanilla Fly

Další designovou lahůdkou pro Vaši stěnu mohou být obrázky Vanilla Fly.  Sice již nezpestří stěnu dětského pokoje, ale do pracovny nebo  obývacího pokoje budou lahůdkou. Tyto obrázky jsou skutečně originální a největšího efektu dosáhnete jejich kombinací. Vanilla Fly představuje pečlivě  vybrané designové kousky ze života. Motivy vybírali ženy pro ženy. Svět ženského designu nemusí být plný růžové barvy a mašliček. Vanilla Fly to je svět, jaký je. Občas bílý, občas černý.

Originální interiérové dekorace

 Všechny tyto designové bytové doplňky můžete pořídit v oblíbeném internetovém obchodě NordicDay.cz, který se specializuje na dekorace v Nordic stylu a najdete v něm řadu překrásných fotografií a inspirace.