Pohodlná zahradní lehátka – teplo domova

Nejmódnější soupravy zahradního nábytku jsou ty, které jsou vyrobeny v moderním nebo francouzském stylu, špičková technologie zaručuje kvalitu. Komfortní zahradní lehátka se vyrábějí z mnoha druhů materiálů. Často se kombinujte dřevo a litina, dokončené kovovými plasty. V romantických zahradách se bude krásně vyjímat kovaný nábytek ve francouzském stylu. Chcete-li do zeleného koutu přinést kousek Shabby Chic či Vintage stylu, pořiďte si zahradní lehátka z ratanu. Pakliže nemáte dostatek financí na dřevěný zahradní nábytek, je možné si objednat zahradní lehátka vyrobené z plastu, který dokonale imituje dřevo. Skvělé vlastnosti má i umělý ratan, o ten mají největší zájem majitelé venkovních domů.

Automatický zavlažovací systém – sprinklery

Instalace tohoto zavlažovacího systému je však poměrně drahá. Další nevýhodou je, že bude fungovat dobře, pouze pokud bude v potrubí vysoký tlak.  Dobře zvažte, zda bude pro vás tento automatický zavlažovací systém nejvhodnější. Sprinklery jsou skvělé pro zavlažování trávníků. U kropného zavlažování je kapalina zaváděna přímo do kořenové oblasti rostlin. Množství vody a frekvence, s jakou se dostávají do plodin, lze snadno nastavit. Proto je možné regulovat i výdaje na úhradu účtů za vodu. Potíže s kapajícím zavlažováním se mohou vyskytnout, pokud je systém ucpaný nebo je tlak v potrubí velmi nízký. Zavlažování podloží – tento automatický zavlažovací systém zahrnuje použití systému trubek, které jsou položeny v půdě. Voda proudí přímo do kořenů rostliny. Při takovém zavlažovacím systému je odpařování minimální, horní vrstva půdy zůstává suchá.

Zahradní sochy pro lepší pohodu

Proč se kochat jen zelení, když si můžete pořídit zahradní sochy  vyřezávané motorovou pilou. Efektní, krásné a za dobrou cenu, ale to musíte kontaktovat mistra řezbáře Siberu.