Potřebujete fasádní lešení a bednění? Máme pro vás skvělý tip, u koho si půjčit

plochaLesenniV současné době by se mohly stavební společnosti roztrhnout, protože zakázek na rekonstrukci rodinných domů, technických staveb a výškových budov přibývá. Právě z tohoto důvodu je z pohledu klienta velice obtížné sehnat volnou stavební firmu, která by vám provedla kompletní přestavbu vašeho domečku. Pokud mu chcete nahodit nový kabát, budete muset vzít práci do vlastních rukou a přizvat si k sobě ještě nějakého odborníka, který má se zateplováním a fasádou bohaté zkušenosti. A navíc vám nesmí chybět fasádní lešení a další pomůcky.

Abyste nemuseli lešení kupovat, stačí oslovit společnost SCASERV, která patří mezi přední tuzemské dodavatele bednění a lešení. Své služby poskytuje jak v České republice, tak i na Slovensku a v Polsku.

Fasádní lešení i pro vysoká stavení

Při zateplování a izolování se pracuje ve výškách, a proto je nezbytné, aby lešení splňovalo přísné nároky na bezpečnost a životnost. SCASERV má ve svém produktovém portfoliu žárově pozinkované lešení SPRINT, které je zárukou nejvyšší kvality. Avšak to není jediná výhoda tohoto modelu, dále ještě slibuje snadnou a rychlou montáž. Uvedené mobilní lešení vám poskytovatel bez problémů nainstaluje sám, jestliže nemáte čas na montáž. Dokonce zajistí i demontáž, dopravu a projektování.

Bednění i pro středně velké projekty

Jakmile se ve stavebnictví zaběhnete, možná se vám to zalíbí a budete pracovat i pro někoho jiného. Jen tak okrajově vám proto řekneme, k čemu slouží stěnové bednění. Ve své podstatě se jedná o panelový systém, se kterým dosáhnete perfektního povrchu betonu podle nejpřísnějších norem. SCASERV má ve své nabídce bednění LOGIK určené pro menší a střední projekty.

Výše zmíněnými nástroji nabídka společnosti rozhodně nekončí. Ještě vám podá pomocnou ruku, pokud budete potřebovat mobilní oplocení. Ohraničíte si s ním dům či stavbu, aby na ni nikdo nemohl jít. Opět se jedná o výhodný pronájem mobilního oplocení, a tak si ho nemusíte kupovat.„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich