Regály a přepravky i pro domácí dílnuK domu patří i domácí dílna. Když však v ní nemá vše své místo, mnoho věcí kupujeme zbytečně dvakrát i vícekrát. Jak si udělat v dílně jednou pro vždy pořádek?

Začněte pořádnými regály

V dílně skončí často nepotřebný starý nábytek, nebo narychlo pořízené regály, které velikostně ani nosností nesplňují všechny naše požadavky. Přitom přehled v domácí dílně je základ pro to, abychom ušetřili při zbytečných nákupech věcí, které už vlastně máme, pouze je nemůžeme najít. Ale jsou i cestou k tomu, že máme chuť do práce – přivrtat konečně doma obrazy, vyměnit dlažbu v koupelně či zrekonstruovat opotřebený zahradní nábytek. Vhodné regály a přepravky dokážou v naší dílně rychle uklidit, všemu dát stále místo a šanci být v danou chvíli k nalezení. Pojďte si s námi uklidit v dílně. A začněte u kvalitního regálu.

Regály musí být dostatečně velké, aby z nich věci nevyčnívaly a nepřekážely v prostoru. Samozřejmostí musí být potřebná nosnost. Levné regály s prohýbajícími se policemi jsou nebezpečné pro vás i drahé věci, které na ně uložíte.

Optimální je, když se dají do polic zasouvat ještě různé přepravky. Díky nim uklidíte snadno a přehledně i drobnosti či neskladné věci. Jako třeba staré hadry pro pracovní záležitosti, malířské potřeby (teď nemyslím ty umělecké), zbytky ředidel a barev, příslušenství k různým technickým dílenským pomocníkům a mnoho dalších věcí.

Sestavte si nejen regál na míru pomocí trubkového systému

Trubkový regálový systém

Představím vám unikátní trubkový systém, díky kterému si na míru sestavíte dílenské regály, ale třeba i manipulační dílenský vozík na kolečkách či třeba pracovní dílenský stůl. S trubkovým regálovým systémem pracují ve velkých provozech, dílnách i skladech. Ale výhody tohoto masivního a propracovaného systému lze využít i v domácí dílně.

Trubkový regálový systém se skládá z trubek, kovových spojek pro trubky, z plastových spojek, koleček k trubkovému systému a dokonce z různých válečkových drah. Ty už ale v domácnosti nejspíš nevyužijete. Snadno se v možnostech a příslušenství zorientujete díky katalogu trubkového systému. Celý tento systém nabízí společnost STORAGE CZ.

Policový návrhář

Pro domácí dílnu však lze využít i jiné typy regálů. Využít máte možnost návrhář policových regálů od STORAGE CZ, al i návrhář obchodních regálů. Oba typy regálů a regálových sestav jsou vhodné a praktické i pro vaši dílnu.

 


„Vždy odpouštějme svým nepřátelům, nic je nedokáže víc rozzuřit.“ Oscar Wilde