Rekonstrukce střechy ani oprava fasády a oken se bez lešení neobejde

Výškové práce – obzvláště ty dlouhodobé – si vyžadují jistou dávku zručnosti a pozitivní vztah k výškám. Ne všichni řemeslníci, kominíci, okenáři, pracovníci na fasádách, římsách a střechách si vystačí s horolezeckým lanem a sedákem. K některým činnostem, jež si žádají i dostatek materiálu a nářadí po ruce, je třeba mít přistavené lešení. Lešenářské soustavy mají být dostatečně pevné, aby zvládly nápor vysoké nosnosti, a patřičně odolné, aby odolaly náporům větru a dalším nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Prodej fasádního lešení společnostem s celoročním využitím

Pro zdatné kutily, kteří se do rekonstrukcí a renovací domů a chalup pouštějí na vlastní pěst, i pro zručné zaměstnance stavebních firem jsou lešení a stěnové bedněníneocenitelnými pomocníky, bez kterých by se žádná zmíněná činnost neobešla. Zájemci o prodej lešení mají možnost využít nabídky firmy Scaserv, která je dlouholetým hráčem na stavebnickém poli. Nabízí lešení, mobilní schodiště, přechodové lávky a schodišťové věže pro zájemce z řad velkých stavebních společností, již se stavbám a rekonstrukcím věnují celoročně. Veškerý nabízený materiál (nový i použitý) prošel řádnými atesty a je opatřen aktualizovanými certifikáty, jež jsou dokladem jeho bezpečného používání i v extrémních podmínkách.

Pro jednorázové stavební práce stačí pronájem fasádního lešení

Pro domácí kutily i řemeslníky, kteří si potřebují pouze sezonně zrenovovat dům nebo rekreační objekt, je výhodnější pronájem lešení. Jednorázové akce si zasluhují krátkodobější půjčení lešení – rovněž od spolehlivého partnera, firmy Scaserv. Lešení je přistaveno na místo určení v perfektním technickém stavu. Investicí do pronájmu fasádního lešení ušetříte za skladování a udržování potřebného materiálu.

 


„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich