Splňte si svůj sen o pohádkovém bydlení

Splňte si svůj sen o pohádkovém bydlení

Mít příbytek zařízen tak, abyste se do něj po práci, škole či po dovolené rádi vraceli, není vůbec žádná věda. Praktické rady o pohádkovém bydlení, které si zařídíte dle vlastního vkusu, bez zbytečných investic a nákupů dalšího nábytku a vybavení, jsou k nezaplacení. Každý se řídíme vlastní intuicí a rozumem, velikonoční, vánoční i celoroční výzdobu připravujeme s praktickým nadhledem, tedy žádné zbytečné přeplácávání, žádné takzvané „lapače prachu“ nebo ozdoby, které se stanou snadnou kořistí našich domácích mazlíčků.

Každý byt je odrazem charakteru a duší jeho obyvatel

Vstoupíte-li do obydlí plného knih, muziky, obrazů, nebo hraček, okamžitě vám je jasné, jací obyvatelé byt obývají. Jednoduchá výzdoba, nebo naopak záliba v hromadění porcelánu, sošek jsou jasné indicie, komu daný příbytek patří. Nemějte nikomu za zlé jeho záliby – každý jsme jedinečná osobnost, jež se obklopuje věcmi, jaké jsou nám příjemné a oku lahodící. Komu scházejí invence, jakým směrem se při zařizování třeba nového, prázdného bytu vydat, může se inspirovat. Rady, jak pěstovat pokojové květiny, jak rozmístit nábytek, kterou podlahovou krytinu si vybrat a další, jsou uvedeny v magazínu Bytdumzahrada.cz tak, aby si vybral opravdu každý kutil nebo hospodyňka.

Nechte svůj dým dýchat a žít svojí vlastní energií

Nezáleží na tom, zda obýváte starší dům nebo novostavbu. I nově postavený domek může působit dojmem věčného života, zařídit si novostavbu lze s úspěchem i tak, aby se netvářila příliš moderně a uměle. U starších domů je výhoda, že jejich duch je již uvnitř ukryt. Na vás jen je, abyste svůj domek pročistili a zařídili tak, aby dál dýchal a žil svou pozitivní energií. Nechte si poradit! Nápady, inspirativní rady a praktické návody jsou shromážděny na jednom místě.