Zajistěte si kvalitní sportovní halu

Pokud i vy ve vašem městě hledáte cenově nejvýhodnější zastřešení sportoviště, anebo rovnou zhotovitele nové sportovní haly pro podporu zdravého životního stylu vašich občanů, obraťte se na haly-polak.cz. Tento výrobce je schopen postavit či zastřešit haly hned na několik sportovních aktivit. Jde o tenis, florbal, badminton, fotbal a volejbal.

Kvalita, cena a bonus v podobě nižších provozních nákladů

Zastřešení, případně rovnou celá uzavřená sportovní hala šetří cenové výdaje provozovatele. Takto investované peníze do kvalitních sportovních hal tohoto výrobce, tak rozhodně nejsou promarněnou investicí. Haly-polak.cz rovněž plánují také zastřešení pro zimní stadiony, které je dnes naprostou nezbytností. To vše za přijatelnou, předem smluvenou cenu a kvalitu provedené práce.

Letní sport po celý rok

Díky zastřešeným typům sportovních hal lze provozovat letní sporty také po dobu zimních měsíců. To finančně podporuje samozřejmě poskytovatele této služby v jeho prostorech, které jsou dobře zateplené a umožňují hráčům pohodlný pohyb v letních dresech. Výrobce ve svých službách nabízí sportovní montované haly a přetlakové / nafukovací haly.

Proč sportovní hala?

Krom výše uvedené výhody – možnosti letně sportovat i v zimě, je třeba zmínit také nízké pořizovací a provozní náklady. Sportovní hala je také nenáročná na údržbu, má elegantní vzhled a dlouhou životnost. Její montáž i demontáž je snadná – lze tak tuto halu i stěhovat v případě pronajatého pozemku. Další zajímavostí je, že je sportovní hala snadno rozšiřitelná, prodloužitelná a není problém ji přistavět k restauraci, šatně a dalším budovám, spojeným pevně se zemí.

Krásná hala s doplňky

K tomu však není vše – k výstavbě haly nabízíme také výběr textilního opláštění. Dále jsou k dispozici pro diváky, mantinely, prosvětlovací a ventilační okna, osvětlení a elektroinstalace, vytápění a další. Nabízíme online kalkulaci a reklamu na naši práci nám může udělat například sportovní tenisová hala SAPE SPORT – Mladá Boleslav nebo montovaná sportovní hala – Praha Vršovice.


„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich