LED svítidla vám pomohou ušetřit! Vyměňte je za staré žárovky.

Každý dnes šetří, kde se dá a výjimkou by neměla být ani světla. Jistě jste zaznamenali, že se na našem trhu nachází velké množství LED svítidel, která dovedou splnit všechny požadavky uživatele. Jestliže také uvažujete o jejich nákupu, vyberte si kvalitního prodejce, který nabízí bohatý a ucelený sortiment. Právě takovým je e-shop EMOS.

Kdy sáhnout po LED světlech a osvětlení

LED světla se hodí k mnoha účelům. Můžete s nimi velmi hezky nasvítit interiér, obrazy, vitríny, můžete je použít v koupelnách, kuchyních, ale také k osvětlení pracovních ploch v zaměstnání.

V nabídce e-shopu EMOS nechybí jak LED světla a osvětlení, tak halogenové reflektory, pracovní světla, PIR čidla, kovové a plastové svítilny, nabíjecí svítilny, svítilny na kolo, čelovky, kempinkové svítilny nebo třeba noční světla, elektronické svíčky, LED vánoční osvětlení a dekorace ani lapače hmyzu.

Zajímavé a hezké jsou i LED svítilny na klíče, světla ve tvaru zvířátek dokonce se zvukovým efektem, které potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Pořídit si můžete také LED tkaničky.

Co se týče reflektorů, zvolit si lze halogenové reflektory na pověšení, reflektory s pohybovým čidlem, které jsou velmi praktické, přenosné reflektory či samotná pohybová čidla.

Kvalitu zajišťuje jak výrobce GP, tak EMOS, což jsou značky LED osvětlení, které zde můžete nakoupit.

V čem tkví přednosti LED osvětlení?

Tento typ světel má dlouhou životnost a výbornou odolnost. Díky rozmanitosti sortimentu můžete zvolit různé odstíny bílé, nebo žluté a dosáhnout tak mnohem příjemnější atmosféry v místnosti. Bílé osvětlení se hodí spíše do pracoven nebo do koupelny, žluté naopak do dalších místností v domácnosti, protože navozuje pocit útulna a tepla.

Podívejme se na některý konkrétní produkt. Třeba taková LED žárovka CERAMIC 5W E14 GLOBE v barvě teplé bílé. Její světelný tok odpovídá klasické 31W žárovce, má životnost 30 000 hodina počet spínacích cyklů je neuvěřitelných 200 000! Třída spotřeby je A+ a rychlost náběhu je 0 sekund/100 %. Žárovka byla testována v integrační kouli, kterou má EMOS ve své vlastní laboratoři, kde testují kompletně všechny světelné zdroje před tím, než je odešlou ke spotřebiteli.

Nebo vás zaujalo spíše LED vánoční osvětlení, které je právě nyní žádaným zbožím, protože řešíme krásný vzhled a atmosféru našeho domu nebo bytu? Třeba 100 LED vánoční osvětlení D23 10m IP65 multicolor můžete použít jak v interiéru, tak exteriéru. Můžete s ním ozdobit strom venku, dům ale i vánoční stromeček. Díky počtu LED světel si můžete být jisti, že osvícení bude dostatečné. Díky gumovému provedení vodičů je zajištěna vysoká mechanická odolnost, plastové kouličky o průměru 23 mm jsou nerozbitné a životnost je 50 000 hodin.

Proč právě e-shop EMOS?

Jde o skutečného odborníka v nabídce zboží elektro. Nakoupíte zde nejen LED osvětlení a světla, ale mnohé další. Kupříkladu kvalitní GP baterie v různých provedeních, akumulátory, kabely, příslušenství pro mobily, domovní zvonky, videotelefony, izolační pásky, rádia, routery, konektory a mnohé další.

Důvodů k tomu, proč nakupovat právě v tomto internetovém obchodě je hned několik. Nejenže disponuje vlastní laboratoří, jak již bylo zmíněno výše, ale doprava začíná již na příjemných 50 Kč! Jestliže nakoupíte za více než 1 000 Kč, nebude vám poštovné a balné účtováno vůbec. Další pro nakupující milou informací je, že vám vybrané zboží doručí maximálně do třech pracovních dní, ale většinou to bývá dříve. Zboží si můžete vyzvednout i osobně v Přerově v logistickém centru EMOS, Lipnická 2844. Pro zákazníky mají připraveny také dárky k nákupu, jako např. poukaz na 100 Kč nebo 200 Kč či úspornou žárovku.

Že jde o skutečně dobrý e-shop potvrzuje i prestižní ocenění získané od serveru Heureka.cz – Ověřeno zákazníky!

Nakupte i vy své LED osvětlení zde! Budete jistě spokojeni!