Vsaďte si na značku Engelbert Strauss

Značka Engelbert Strauss se specializuje zejména na oblast bezpečnostních a pracovních oděvů jak pro profesionály, tak pro amatéry. Ti oblečení Engelbert Strauss využijí hlavně při práci na zahradě nebo v dílně. Nedílnou součástí nabídky tohoto výrobce jsou i pracovní boty.

Pro práci v zimě

Kolekce e.s. dynashield vás na první pohled zaujme svým kaštanovým odstínem, který evokuje nádherně zbarvené podzimní dny. Jak už z názvu vyplývá, jedná se o softshellové funkční oblečení, jež vás zahřeje v sychravých dnech a nepustí mráz k tělu. Na vypodšívkované kalhoty v kombinaci s bundou z vlákenného rouna nedáte dopustit. Navíc je kolekce Dynashield k dostání v pánském, dámském i dětském provedení.

Proč vlákenné rouno?

Jedná se o dokonalou otěruvzdornou látku, která vydrží 3x větší zátěž než bavlna. V testu byla podrobena až 300 000 otěrových cyklů, které hravě zvládla. Vlákenné rouno je navíc tvarově stálé, obstálo i při testu na žmolkování. Tato směs polyamidu a elastanu vás přesvědčí o svých kvalitách díky vodoodpudivosti, prodyšnosti a rychlému schnutí. Za všech okolností jde o velice pohodlnou, lehkou a elastickou textilii, jež vás nebude nijak omezovat při vašem pracovním výkonu.

Funkční kalhoty Dynashield

Tyto extrémně elastické kalhoty skvěle doplňují sofsthellové bundy stejné kolekce. Maximální pohodlí zajišťují technologie FLEXBELT, 4-WAY-STRETCH a bXeric. Ve všech případech se postarají o dokonalou elasticitu oděvu a zároveň maximální životnost. Strečový materiál podporuje pružnost do všech stran, což přináší jedinečný komfort při nošení těchto kalhot. Samozřejmostí je i vodoodpudivost a otěruvzdornost i v těch nejnamáhavějších partiích. Tato místa jsou kvalitně prošita trojitými švy. Třešničkou na dortu je elastická podšívka a postranní strečový pásek.


„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich